درباره ما

درباره شرکت تهیه و توزیع قطعات دانا

شرکت تهیه و توزیع قطعات دانا در سال ۱۳۷۴ تأسیس شده است و با بیش از ۲۵ سال تجربه یکی از بزرگترین توزیع کننده های قطعات یدکی اصلی انواع خودرو های سبک و سنگین (کامیون ، تریلر ، اتوبوس) در خاورمیانه می باشد. شرکت دانا نماینده رسمی ۱۵ برند قطعه ساز معتبر اروپایی می باشد. شرکت دانا با هدف عرضه کردن قطعات اصلی خودرو مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی از نظر ایمنی و کیفیت فعالیت می کند و توانسته خواسته های خودروسازان را در بازارهای خدمات پس از فروش با تحویل به موقع، قیمت مناسب و کیفیت مطلوب برآورده سازد.

هدف و ارزش های شرکت دانا

اهداف ها

اهدف شرکت دانا این است که برترین توزیع کننده قطعات خودرو های سبک و سنگین (کامیون ، تریلر ، اتوبوس) در ایران باشد بوسیله عرضه کردن انوع محصولات با کیفیت در بازار، تحویل به موقع، و قیمت گذاری رقابتی، و حفاظت و حمایت از منافع مشتریان و مصرف کنندگان.

ارزش ها
  • مسئوليت : شرکت دانا محصولات با کیفیت و مطابق با بالاترین استاندارد ها را در بازار عرضه می کند و تمامی محصولات خود را گارانتی می نماید.
  • تحقیقات : تیم تحقیق بازار ما دائماً در حال بررسی و انتخاب بهترین تولید کنندگان لوازم یدکی خودرو در داخل و خارج کشو و مطالعه بازار هستند و نیازهای مشتری ها را ارزیابی می نمایند به منظور افزایش تنوع کالا و ارائه خدمات بهتر.
  • ارتباط با مشتریان : ارتباط و همکاری با مشتریان و گاراژها به ما اجازه می دهد که خدمات تخصصی مناسب و سریع به آن ها ارائه بدهیم به منظور حمایت از مشتریان.